Zmieniamy się dla Ciebie. Niektóre funkcje serwisu mogą być tymczasowo niedostępne.

Konfigurator – Isuzu

Konfigurator samochodów jest tymczasowo niedostępny.
Isuzu jest jednym z najstarszych japońskich producentów samochodów. Zajmuje się produkcją samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, samochodów terenowych oraz silników spalinowych. Firma posiada bogatą ofertę silników przemysłowych oraz trakcyjnych. Silniki Isuzu napędzają między innymi łodzie motorowe Mercury Marine/MerCruiser. Są lub były montowane do samochodów marek: Opel, Vauxhall,Honda, Chevrolet, Saab oraz Renault. Można je spotkać także w maszynach budowlanych i górniczych oraz jako napęd generatorów prądu elektrycznego.

Główne zakłady produkcyjne Isuzu w Japonii znajdują sią w mieście Fujisawa (prefektura Kanagawa), na terenie prefektury Tochigi i na Hokkaido. Zakład Fujisawa produkuje samochody użytkowe i komponenty, pozostałe – wytwarzają silniki spalinowe i komponenty do silników.

Firma posiada zakłady produkcyjne poza Japonią, m.in. w: Tajlandii (samochody), Indonezji (samochody),Polsce (silniki), Stanach Zjednoczonych (silniki).

Obecnie światowa baza produkcyjna i sprzedażowa korporacji rozwijana jest w oparciu o model Join Venture z przedsiębiorstwami mającymi ugruntowaną pozycję na rynkach lokalnych.

Sieci społecznościowe

Facebook Twitter Google+ Instagram

Dane kontaktowe

NEWMOTSY Sp. z o. o.
Grodziska 8
60-363 Poznań
NIP: 7792443419
Regon: 364678125
KRS: 0000629120
d7b9b814da6e0f13c091e9198bf6466d3ac5f8e5